Blansko B - Rousínov 30.10.2010 (SO) - 14:00

Branky: Kupčík

Sestava: Slovák - Hluchaň, Paulík, Svoboda, Kadlčák - Lukeštík, Kupčík, Rychlý, Benda - Skokan, Pupp
(Radil, Krejčíř, Cenek)

Komentář:
Rousínov chtěl v tomto utkání navázat na velmi kvalitní výkon z Bořitova a potvrdit tak 3-bodový zisk. Čekal ho však nelehký úkol a to porazit silného soupeře z Hané. Ten se snaží o návrat do vyšší soutěže, kterou v minulém ročníku opustil, a proto nastoupil do utkání taktéž aktivně. První půle byla celkem vyrovnaná a hra se odehrávala převážně ve středu pole. Nikoho tak asi nepřekvapil bezbrankový stav. To druhá polovina utkání začala dosti "zostra" kdy se po brzkém rohovém kopu trefil domácí kapitán Kupčík - 1:0. Slovan Ivanovice jakoby zaskočen tímto výsledkem přestal hrát a dovolil tak domácím, v následujících minutách, několik brejkových situací. Tyto šance bohužel rousínovští hráči neproměnili a to umožnilo Ivanovicím návrat do hry. Slovan se postupně chopil iniciativy a hnal se za vyrovnáním. Z jejich šancí se bohužel uchytila ta "nejlacinější", kdy zřejmě dezorientovaný gólman Framozu nereagoval na pomalou střelu, která k překvapení všech skončila v síti. Remíza je tedy pravděpodobně spravedlivá.

...Rousínov hraje opět na domácím hřišti!!!
Rousínov - Medlánky 24.10.2010 (NE) - 10:15

Zasloužená a hlavně cenná výhra v Bořitově

18. října 2010 v 21:46

Bořitov - Rousínov 0:2 (0:1)

Branky: Pupp, Rychlý

Komentář:
Díky kvalitní a koncentrované hře si Rousínov zaslouženě odvezl 3 body. Prolomil tak již dosti tristní sérii proher. Framoz vycházel ze zajištěné obrany a hrozil převážně z brejkových situací. Důležité bylo, že dokázal svých šancí využít.

Opožděný komentář k utkání Rousínov - FKD

10. října 2010 v 22:57
...omlouvám se za opožděný komentář k utkání s Drnovicemi, ...info k poslednímu utkání, kdy Rousínov porazil Bořitov 0:2 bude zveřejněn v průběhu týdne.
Rousínov - FKD Drnovice 0:1 (0:1)

Branky: -

Sestava: Vymazal - Hluchaň, Paulík, Svoboda, Pupp - Kupčík, Radil, Kuklínek, Cenek - Krejčíř, Lukeštík