• Nejbližší utkání: 5.5.2012 (SO) - 10:40

Říjen 2010

Rousínov porazil brněnské Medlánky...

25. října 2010 v 13:24

Rousínov - Medlánky 2:1 (1:0)

Branky: Pupp 2x

Sestava: Vymazal - Hluchaň, Paulík, Hartl, Kadlčák - Cenek, Kupčík, Radil, Benda - Skokan, Pupp
(Rychlý, Krejčíř, Lukeštík, Žoček, Slovák, Svoboda)

Komentář:
...ve výroběDalší program týmu:
Blansko B - Rousínov 30.10.2010 (SO) - 14:00


Jihomoravské derby skončilo dělbou bodů

18. října 2010 v 22:07

Rousínov - Ivanovice n./H. 1:1 (0:0)

Branky: Kupčík

Sestava: Slovák - Hluchaň, Paulík, Svoboda, Kadlčák - Lukeštík, Kupčík, Rychlý, Benda - Skokan, Pupp
(Radil, Krejčíř, Cenek)

Komentář:
Rousínov chtěl v tomto utkání navázat na velmi kvalitní výkon z Bořitova a potvrdit tak 3-bodový zisk. Čekal ho však nelehký úkol a to porazit silného soupeře z Hané. Ten se snaží o návrat do vyšší soutěže, kterou v minulém ročníku opustil, a proto nastoupil do utkání taktéž aktivně. První půle byla celkem vyrovnaná a hra se odehrávala převážně ve středu pole. Nikoho tak asi nepřekvapil bezbrankový stav. To druhá polovina utkání začala dosti "zostra" kdy se po brzkém rohovém kopu trefil domácí kapitán Kupčík - 1:0. Slovan Ivanovice jakoby zaskočen tímto výsledkem přestal hrát a dovolil tak domácím, v následujících minutách, několik brejkových situací. Tyto šance bohužel rousínovští hráči neproměnili a to umožnilo Ivanovicím návrat do hry. Slovan se postupně chopil iniciativy a hnal se za vyrovnáním. Z jejich šancí se bohužel uchytila ta "nejlacinější", kdy zřejmě dezorientovaný gólman Framozu nereagoval na pomalou střelu, která k překvapení všech skončila v síti. Remíza je tedy pravděpodobně spravedlivá.

Další program týmu:
...Rousínov hraje opět na domácím hřišti!!!
Rousínov - Medlánky 24.10.2010 (NE) - 10:15

Zasloužená a hlavně cenná výhra v Bořitově

18. října 2010 v 21:46

Bořitov - Rousínov 0:2 (0:1)

Branky: Pupp, Rychlý

Sestava: Slovák - Hluchaň, Paulík, Svoboda, Kadlčák - Lukeštík, Kupčík, Rychlý, Benda - Skokan, Pupp
(Radil, Krejčíř, Cenek)

Komentář:
Díky kvalitní a koncentrované hře si Rousínov zaslouženě odvezl 3 body. Prolomil tak již dosti tristní sérii proher. Framoz vycházel ze zajištěné obrany a hrozil převážně z brejkových situací. Důležité bylo, že dokázal svých šancí využít.

Opožděný komentář k utkání Rousínov - FKD

10. října 2010 v 22:57
...omlouvám se za opožděný komentář k utkání s Drnovicemi, ...info k poslednímu utkání, kdy Rousínov porazil Bořitov 0:2 bude zveřejněn v průběhu týdne.
Rousínov - FKD Drnovice 0:1 (0:1)

Branky: -

Sestava: Vymazal - Hluchaň, Paulík, Svoboda, Pupp - Kupčík, Radil, Kuklínek, Cenek - Krejčíř, Lukeštík
(Benda, Skokan, Kadlčák, Rychlý)

Komentář: ...citováno z OFS Vyškov, autor: Zdeněk Jelínek
V nedělní dopoledne se na stadioně v Rousínově sehrálo okresní derby utkání mužů v krajské soutěži I. B třídy skupiny A mezi domácí zálohou, která okupuje spodní patra tabulky s pěti body a ambiciózním nováčkem z Drnovic - okresním přeborníkem v minulé sezoně, který bojuje o první příčku.
Průběh utkání zpočátku byl spíše opatrný a oba týmy vycházely ze zabezpečené obrany, po půl hodině hry začaly Drnovice pomalu přebírat iniciativu na své kopačky. Do té doby stojí za zmínku jen trestný kop asi ze 17 metrů, zahrávaný domácím Růžičkou. Velmi pěknou střelu ještě lépe zlikvidoval hostující Kollár. Když oba týmy se již viděly v kabinách, uhodilo, branku vsítil hostující Slezák a tím byl itinerář prvního poločasu vyčerpán. V první půli ještě stojí za zmínku velmi dobré a sportovní povzbuzování drnovských fans, které pokračovalo i v druhé půli a za tento projev si určitě zaslouží pochvalu.
Ve druhé půli již hra byla pod taktovkou FKD, ale domácí se snažili využít každé možnosti ke vstřelení vyrovnávací branky, žel mnohdy nepřesná finální přihrávka jejich snažení zmařila. Proto také do 80. minuty si brankové příležitosti vytvořili jen hosté, ale ani jednu nedokázali proměnit. V závěrečné desetiminutovce domácí mohli srovnat, zejména v 89. min. po Kupčíkově střele přes hlavu, hostujícího již překonaného Kollára zachránilo břevno. Do konce utkání se již nic nestalo a hosté si odvážejí z Rousínova cenné 3 body v boji o podzimní primát.