Branky: Krejčíř, Paulík

Sestava: Vymazal - Hluchaň, Paulík, Svoboda, Pupp - Benda, Skokan, Rychlý, Lukeštík, Kadlčák - Krejčíř
(Cenek, Radil, Honek)

Komentář trenéra Petra Kalouska:
"Do utkání v Bohdalicích jsme se poprvé přijeli ukázat v kompletní sestavě. Popravdě to tak nevypadalo, protože od prvního hvizdu rozhodčího jsme byli na hřišti jen do počtu. Domácí rychle napadali, drželi míč a dělali si vlastně co chtěli. Jedinou naši šanci zahodil hodně lajdácky Radim Kadlčák, kdy z rohu malého vápna minul branku, po krásném centru od Mildy Svobody, … ne-li i síť za ní (pozn.redakce: byla to těžká pozice pro zakončení, neboť byl střílející hráč přistrčen obráncem). Poté už úřadovali domácí a dvě křížné střely, kdy první měla exkluzivní parametry znamenali pro hráče Bohdalic vedení 2:0 a ovládnutí hry. Naši kluci prohrávali všechny souboje a na trávníku jsme se ukázali jen kecáním (viz. Michal Skokan, kdy nás jeho řeči stály branku). Trošku radosti jsme měli až od 35té minuty, kdy pár rohů a kombinací pomohlo až k naší první brance. Po rohu a dlouhém nákopu zazmatkoval stoper domácích Ondra Král, "namazal" Tomášovi Krejčířovi ve vápně a ten se štěstím proměnil - 2:1. Tím první poločas skončil.

Do druhé půle jsme nastoupili se změnou kdy nevýrazný střed zálohy přišel pozvednout Mira Radil a musím říct, že se mu to povedlo, stejně jako oživení v útoku Honzou Cenkem. Najednou nás bylo plné hřiště a pokutový kop, po zbytečném faulu na Radima Kadlčáka, nám bylo odměnou. Radek Paulík proměňuje - 2:2. Do 30minuty druhého poločasu jsme byli pány na hřišti my, pak se domácí probudili a začal znovu boj o výhru. Bohužel se tentokrát přiklonilo štěstí na stranu Bohdalic a v 78minutě trestný kop proměnil ranou z úhlu Ondra Král - 3:2. Závěrečný tlak a hra na tři útočníky už byla jen snahou o bodík. Hra vabank nám přinesla po nešťastné teči vlastního hráče, břevno a po rohu zahozenou hlavičku Petra Rychlého. Konstrukce branky zvonila i na naší straně, ale výsledek už se nezmenil."