AFK Tišnov - Rousínov 2:1 (1:1) - branka: Lukeštík

Sestava: Vymazal - Hluchaň, Paulík, Svoboda, Skoupý - Kadlčák, Skokan, Kupčík, Pupp - Cenek, Lukeštík
(Rychlý, Kameník, Krejčíř, Benda)

Komentář:
V prvním poločasu se hrálo převážně ve středu hřiště. Nicméně se oba týmy do šancí dostaly. Tu první měli domácí - po rohovém kopu několikrát zakončovali z hranice penalty, hostující obranu však nepropálili. Rousínov poté odpověděl útokem vedeným po levé straně, kdy poslal do vápna krásný centr Ondřej Skoupý, míč však před nabíhajícím Kadlčákem odvrátil, na poslední chvíli, domácí obránce. Hosté v aktivitě nepolevili a po výborné kombinaci ve středu hřiště se dostal do zakončení David Lukeštík, který míč uklidil k tyči - 0:1. Rousínov se ale neradoval dlouho, hned po minutě svého vedení, kdy byli hráči ještě nekoncentrovaní se kopal "domácí" roh, který velice smolně tečoval do vlastní branky Kupčík. Po přestávce hosté značně ožili, drželi míč na svých kopačkách a podnikali nebezpečné útoky. Své šance bohužel nedotáhli do gólového konce, a tak přišel krutý trest. Po naprosto zbytečné a fatální ztrátě míče se Tišnov dostal do přečíslení 10 vteřin před koncem a svým gólem poslal Rousínov do kolen. Kvalitní výkon z počátku druhé půle tedy vyzněl naprázdno. Rousínov na něj však bude chtít jistě navázat a ve svém prvním domácím utkání této sezóny porazit Kunštát.

Další program týmu:
Rousínov - Kunštát 22.8.2010 (NE) - 10:15
- první domácí utkání Rousínova, na které zveme všechny příznivce rousínovského fotbalu.