22. června 2010 v 17:47
Rousínov - Bohdalice 0:2 (0:1)

Sestava: Furst - Homola, Hluchaň, Svoboda, Pupp - Kadlčák, Berný, Radil, Chubirka - Drápalík, Krejčíř
(Slovák, Žoček, Skokan)

V dohrávce mezi okresními rivaly, už v podstatě o nic nešlo. Karty byly rozdané jasně, a tak se jednalo pouze o rozlučkový zápas sezóny. Za zmínku však stojí debut, a to hned s kapitánskou páskou, nováčka v týmu Jiřího Drápalíka. Ten si vrchol formy a nástup do sezóny načasoval výtečně a svými útočnými výpady zaměstnával obranu hostí.
Rousínov do zápasu nenastoupil špatně, útočil po stranách hřiště a dostával se tak do šancí. Bohužel dvě branky, které domácí vsítili nebyly uznány. První pro ofsajdové postavení, druhá po údajném faulu střílejícího hráče - nicméně elektronická tužka žádné provinění proti pravidlům nenašla. Neuznaná branka domácí utlumila a polevení v aktivitě znamenalo trest v podobě branky soupeře. Centrovaný míč podskočila domácí obrana a hostující hráč jej, na několikrát, dotlačil do sítě Rousínova. Druhá půle se nesla ve střídavých útocích na obou stranách, hra nicméně upadla do průměru. V závěru se pak povedlo hostům pojistit vedení a ti si tak odvezli poslední 3 body sezóny.