Červen 2010

Závěrečné shrnutí sezóny 2009/2010

22. června 2010 v 18:41
Tým Rousínova děkuje za přízeň v uplynulé fotbalové sezóně 2009/10.

Jmenovitě musíme poděkovat vedení klubu, které vytváři podmínky pro fotbal v Rousínově. Dále sponzorům, bez kterých by klub nemohl fungovat. Realizačnímu týmu, který se stará o nás hráče a věnuje nám čas.
V neposlední řadě také opravdovým divákům, kteří dokážou rousínovské hráče podpořit, odměnit potleskem a zafandit, i když se právě ideálně nedaří. Doufáme, že se právě Vám příští sezónu odvděčíme lepšími výkony a umístěním v horní části tabulky.

Na druhé straně je potřeba zmínit některá "individua", která chodí na utkání Rousínova B s jediným cílem a to pomlouvat a nadávat. Snad je to z nudy, závisti či z určitého komplexu méněcennosti, každopádně si prosím najděte činnost společnosti prospěšnější a nenavštěvujte naše zápasy! Ač nerad, nemohu opomenout jednu osobu jako příklad za všechny. Nevím jestli mi někdo takový vůbec stojí za zmínku, každopádně si místo v tomto odstavci za "výkon" v letošní sezóně zasloužil - p. Hrachovina. NEDĚKUJEME!

Na závěr jsme připravili speciální videorozhovor.

Kapitán Rousínova Petr Alexej Hlucháň komentuje právě skončenou sezónu před rozvinutou zástavou:

Mimochodem Alexej obdržel jako vášnivý hasič Medaili za chrabrost v boji proti ohni!!! Gratulujeme...

Závěrem prohra s Bohdalicemi...

22. června 2010 v 17:47
Rousínov - Bohdalice 0:2 (0:1)

Sestava: Furst - Homola, Hluchaň, Svoboda, Pupp - Kadlčák, Berný, Radil, Chubirka - Drápalík, Krejčíř
(Slovák, Žoček, Skokan)

V dohrávce mezi okresními rivaly, už v podstatě o nic nešlo. Karty byly rozdané jasně, a tak se jednalo pouze o rozlučkový zápas sezóny. Za zmínku však stojí debut, a to hned s kapitánskou páskou, nováčka v týmu Jiřího Drápalíka. Ten si vrchol formy a nástup do sezóny načasoval výtečně a svými útočnými výpady zaměstnával obranu hostí.
Rousínov do zápasu nenastoupil špatně, útočil po stranách hřiště a dostával se tak do šancí. Bohužel dvě branky, které domácí vsítili nebyly uznány. První pro ofsajdové postavení, druhá po údajném faulu střílejícího hráče - nicméně elektronická tužka žádné provinění proti pravidlům nenašla. Neuznaná branka domácí utlumila a polevení v aktivitě znamenalo trest v podobě branky soupeře. Centrovaný míč podskočila domácí obrana a hostující hráč jej, na několikrát, dotlačil do sítě Rousínova. Druhá půle se nesla ve střídavých útocích na obou stranách, hra nicméně upadla do průměru. V závěru se pak povedlo hostům pojistit vedení a ti si tak odvezli poslední 3 body sezóny.