3. května 2010 v 18:18
Líšeň B - Rousínov 2:3 (1:1) - branky: Skokan, Kadlčák 2

Sestava: Furst - Hluchaň, Fajtl, Hartl, Pupp - Kadlčák, Radil, Kupčík, Chubirka - Skokan, Růžička
(Homola, Berný L., Svoboda, Slovák)

Rousínov přijel do Líšně s cílem bodovat, po úvodním hvizdu však jeho výkon vypadal všelijak. Domácí Líšeň se naopak tlačila do útoku s evidentním cílem rozhodnout utkání co nejdříve. To se jí také záhy dařilo, kdy lehký míč vypadl Furstovi z náručí a líšeňský útočník neměl před prázdnou brankou problém - 13.minuta a stav 1:0. Možná i díky této brance se rousínovský mančaft začal probouzet. Hra se postupem času vyrovnala, navíc těsně před poločasem, po krásné akci, vyrovnal (ve 40.minutě) stav skóre Michal Skokan - 1:1.
Do druhého poločasu už vstoupil tým Rousínova aktivně. Nechtěl nechat nic náhodě a tlačil se na polovinu soupeře. Tento tlak vyústil v několik vážných šancí, ovšem gól se nekonal. Největší příležitost měl v těchto chvílích Václav Fajtl, avšak shluk těl na malém vápně nedokázal prostřelit. To na druhé straně se potvrdilo pravidlo "nedáš, dostaneš", Líšeň se po nevýrazné nicméně přímočaré akci dokázala efektivně prosadit 2:1. Rousínov však zbraně nesložil a za svou aktivitu byl po několika minutách gólově odměněn. Nejprve přišla krásná gólová akce po ose Pupp, Kadlčák - Martin Pupp výborně nacentroval a Radim Kadlčák neskutečně zakončil hlavou - 2:2. A aby toho nebylo málo, přišla další branka Rousínova - Skokan se uvolnil na okraji malého vápna, následným pasem našel nabíhajícího Kadlčáka, který spolu s domácím obráncem uklidil míč do sítě - 2:3. V závěru ještě Rousínov několikrát zahrozil, např. se po centru Hartla dostal do zakončení opět Kadlčák, tentokrát se mu však hlavička vůbec nepovedla. Nebezpečné útoky vedl i velmi dobře hrající Jirka Růžička. V závěru odolala rousínovská obrana snaze o líšeňské vyrovnání, a tak si hosté připsali velmi cenné 3 body.
Celý tým je však třeba za předvedený výkon pochválit.