Kunštát - Rousínov
0:0

Sestava: Furst - Kadlčák, Fajtl, Hartl, Žoček - Berný L., Skokan, Kupčík, Chubirka - Radil, Růžika
(Pupp, Homola, Svoboda, Berný J.)

Nehostinné podmínky přívítaly v Kunštátu kádr Rousínova. Deštivé a mrazivé počasí se podepsalo nejen na hráčích, ale také na hrací ploše. Od začátku tak dění na místním fotbalovém stánku směřovalo spíše k fyzickému než technickému fotbalu. Rousínov vyběhl z tunelu na mráz jako první a to se možná podepsalo na jeho vlažnějším startu. Obrana Framozu však nedopustila žádné nepřístojnosti a dájí-li se nazvat sporadické útoky Kunštátu za šance, pak je dokázala likvidovat. Za zmínku stojí jen nebezpečná střela pod břevno, kterou Furst robinzonádou vytěsnil nad branku.
Postupem času začal přebírat iniciativu hostující tým z Rousínova. I přes těžký terén dokázal kombinovat a tlačit se do zakončení. Do vedení mohl jít Rousínov už v první půli po šanci Chubirky, který však gólmana propálit nedokázal. V druhé půli se po pěkné kombinaci z pravé strany dostal míč "na zlatém podnose" k bývalému ligovému kanonýrovi Růžičkovi, ten však nechal opět vyniknout gólmana domácích. Závěr utkání už změnu skóre nepřinesl, a tak se obě mužstva po bojovném výkonu rozešla smírně - 0:0.