Poslední minuty stály Rousínov 2 body...

6. dubna 2010 v 22:49
Rousínov - Černá Hora 1:1 (0:0)     - branky: Radil

Sestava: Furst - Hluchaň, Fajtl, Svoboda, Pupp - Kadlčák, Skokan, Radil, Chubirka - Berný L., Růžika
(Homola, Berný J., Benda)

V tomto utkání chtěli domácí napravit bodovou ztrátu z Dražovic. Vítězství však ztratili několik minut před koncem utkání.
Celé utkání se odehrávalo převážně ve středu hřiště, přesto si oba týmy vypracovaly po několika šancích. Tu první zahodil Michal Skokan, který z penaltové vzdálenosti trefil pouze hostujícího gólmana. Černá Hora zahrozila poprvé až po 25.min hry, kdy míč, spíše díky chaosu v domácí obraně než umu soupeře, poskakoval doslova na brankové čáře. Rousínov však v závěru prvního poločasu rozvlnil síť jako první, to Růžička vymetl šibenici, bohužel byl jeho projektil vyslaný z ofsajdové pozice - proto nebyl uznán. Druhá půle přinesla již gól platný, po standartní situaci míč uklidil hlavou do brány Radil - 1:0. S blížícím se závěrem však jakoby na domácí padla nervozita a ti se pak dopouštěli zbytečných faulů. Po jednom takovém padl z trestného kopu vyrovnávající gól (těsně před závěrečným hvizdem).