• Nejbližší utkání: 5.5.2012 (SO) - 10:40

Rousínov porazil v přípravě Vážany nad Litavou...

9. března 2010 v 15:43
Rousínov - Vážany nad Litavou 2:0 branky: Pupp z pen., Hluchaň

Jako již obvykle nastoupil Rousínov do zápasu výborně. Během několika minut zatlačil soupeře do jeho "obraného pásma". Z tohoto úvodního tlaku vyplynula i první příležitost Rousínova, to když po "jednodotekové akci" ve středu pole našel míč vyslaný Lukášem Berným osamoceného Kadlčáka. Ten následně zakončoval střelou, kolem vybíhajícího gólmana, na zadní tyčku. Bohužel se o ni míč pouze otřel a pokračoval do zámezí. Rousínov se proto dočkal až o 5.min později, to byl v pokutovém území zasažen nohou do obličeje L. Berný ..... tím přišel samozřejmě moment pro, v přípravě tradičního, exekutora penalt Martina Puppa - 1:0. Po prvním poločase tak mohl být Rousínov spokojen, tvořil hru, kontroloval výsledek a byl lepším týmem na hřišti.
Následná druhá půle však byla "odvarem z jiného soudku", na rousínovské hráče jakoby padla únava a byli všude o krok později. Tým Vážan se stal "tím lepším" na hřišti, jejich hráči si vytvářeli mnoho příležitostí, které Rousínov odvracel mnohdy se štěstím. Závěr se však odehrál v duchu hesla: "Nedáš, dostaneš". Marek Furst vykopnul zachycený míč přes polovinu hřiště, stoper Vážan naprosto propadl v souboji s Petrem Aljošou "Barošem" Hluchaněm a ten nekompromisním lobem (dle slov: Aljoše "ze 40 metrů") zavěsil - 2:0.

Komentář trenéra Rousínova Petra Kalouska:
"I v dnešním utkání proti kvalitnímu a běhavému soupeři, jsme potvrdili výborný nástup do utkání, kdy hned (jako už klasicky) spálil 1001% šanci Radim Kadlčák. I v dalších minutách jsme měli více ze hry, oceňuju časté zakončení, i když hodně centrů z naší strany zůstalo nevyužito. Po nešetrném, i když asi nechtěném zákroku na navrátilce do sestavy Lukáše Berného v pokutovém území, jsme šli do vedení po exekuci M.Puppa. Druhá půle pro mě byla velikým zklamáním a hlavně hra středové řady ukázala naše slabiny. Chůze a stínování soupeře nám určitě body na jaře nepřinese!"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama