• Nejbližší utkání: 5.5.2012 (SO) - 10:40

Představujeme nového kapitána mužstva Petra Hluchaně!!!

12. března 2010 v 10:58 |  Hvězdný rozhovor...
Jedná se o zkušeného harcovníka rousínovského trávníku. To není žádná novinka, výraznou změnou je však u tohoto 29-letého obránce/útočníka kapitánská páska, kterou přebral od Luďka Bartáka. Nemohli jsme se tedy Petra Alexeje nezeptat na pár otázek.

Peťo, není tajemstvím, že si dříve sbíral i mezinárodní zkušenoti, podělíš se s námi v krátkosti o tuto část fotbalového života?
Je to tak, převážně v mládežnickém věku jsem sbíral úspěchy na mezinárodním poli. Vrcholem toho byla má štace v zámoří, kde jsem se účastnil turnaje v Dallasu. Rád na tu dobu vzpomínám....pak přišlo zranění kolene a konec nadějí...to bych blil.

Nicméně velká nabídka přece jen přišla - transfer do Rousínova.
Ano, vůbec jsem v "něco takového" nedoufal. Jsem šťastný, že jsem v tomto týmu dostal šanci a že to funguje. Můj fotbalový sen, tak dostal reálnou podobu.

Teď jsi se stal dokonce kapitánem mužstva, cítíš zodpovědnost a jaká byla reakce okolí?
Této funkce si velice vážím, zodpovědnost k mužstvu samozřejmě cítím. Ten tlak je obrovský, nicméně jsem zkušený hráč a věřím, že se s tím dokážu poprat. Reakce okolí je v tomto případě samozřejmostí, pocházím z malé městské části - Čechyně, tam jsem se stal místním hrdinou, lidé mě poznávají na ulici a často se se mnou chtějí fotit. Strašně si ten pocit užívám...a udělám všechno proto, abych je nezklamal.

Sezóna se blíží, jaká je atmosféra v kabině a jaký máš osobní tip na umístění?
Atmosféra je vynikající...se všemi si rozumím jak na trávníku, tak i mimo něj. Kolektiv je tu opravdu silný...doufám, že se to promítne i výsledkově. Můj osobní tip je - nejhůře 6. místo.

Přání do budoucna?
Postup s mužstvem do I.A třídy. Hlavně však pohledný fotbal pro diváky, děláme to přece jen pro ně. Věřím, že si cestu na naše zápasy najdou a povzbudí.

Jak bys popsal svůj herní styl?
Dobrý no...těžká otázka. Pokud však rozeberu svou hru, připodobnil bych ji k mixu stylů C. Ronalda a Z. Grygery. Tak nějak bych se viděl.

Díky za rozhovor...přejeme hodně štěstí jak ve fotbalovém, tak v osobním životě.
Čauky ahoj.
 


Komentáře

1 coach coach | 12. března 2010 v 18:37 | Reagovat

Mazec :-)
Aljošo děkujeme :-)

2 Capitan Capitan | 13. března 2010 v 19:12 | Reagovat

Dobrý no...SVIŇÉÉÉ:-)

3 Vale Vale | 14. března 2010 v 1:14 | Reagovat

Tvá bába vole:-D

4 Místní IKONA Místní IKONA | 14. března 2010 v 1:48 | Reagovat

TO BYCH BLIL;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama