• Nejbližší utkání: 5.5.2012 (SO) - 10:40

Přátelská utkání - komentář trenéra Kalouska

1. března 2010 v 14:40
Rousínov - Šaratice 2:4 branky: Pupp z pen., Benda

Toto utkání Rousínov neodehrál podle představ, znatelná byla únava...a to jak z pokračující fyzické přípravy, tak z předsoutěžního stmelení kolektivu, které probíhalo předešlou noc ve vinném sklípku. Více viz. komentář trenéra...

Petr Kalousek komentuje:
"V prvním poločase jsme byli klukům ze Šaratic více, než vyrovnaným soupeřem, ale místo vedení, po několika slibných šancí (M. Radil, R. Kadlčák), jsme inkasovali přesně mířenou střelou z velkého vápna. Do druhé půle nastoupila hodně pozměněná sestava a šanci na hřišti dostali dorostenci i kluci širšího kádru. Těm se bohužel nepodařilo své zkušnější spoluhráče nahradit. Jednalo se o naše první utkání po kondiční přípravě (a utužování kolektivu ve sklípku), bylo tedy vidět, že některým ke konci už dochází síly."

Rousínov - Křenovice 4:1 branky: Kadlčák, D. Svoboda 2x, Pupp z pen.

Rousínov konečně předvedl hru, na kterou jsme u něj zvyklí. Útočná taktika s aktivním napadáním soupeře nesla od prvních minut své ovoce. Hráči Křenovic byli pod neustálým tlakem a dopouštěli se tak velkých chyb. Naopak obrana Rousínova (Hlucháň, Fajtl, Hartl, Pupp) předvedla kompaktní výkon a občasné útoky soupeře dokázala bez problému likvidovat. V 15.min přišla první vážnější situace, kdy Dušan Svoboda potáhl míč po straně a výborně hledal Kadlčáka v malém vápně Křenovic, ten však v těžké situaci neproměnil. Po pár minutách už se, ale Kadlčák z gólu radoval - 1:0. Následně přišla "výměna rolí", to když Kadlčák nahrál D. Svobodovi a ten míč uklidil bezproblému do prázdné branky - 2:0. Rousínov ještě skóre navýšil o suveréně proměněnou penaltu Puppa, které předcházel průnik agilně hrajícího Skokana. Poslední kousek v síti Křenovic zaznamel opět D. Svoboda. Branka Marka Fursta byla téměř zamčená, a proto byla škoda jednoho gólu, který obdržel. Každopádně se jednalo o dosti povedené utkání a kvalitní výkon, na který by měla "družina" vedená novým kapitánem Aljošou Hlucháněm navázat.

Po zápasu poskytl komentář ke svému výkonu středopolař Michal Skokan: "Dneska to tam prostě bylo,...celý den jsem byl jak se říká v laufu. Ráno jsem se probudil a řekl si, Michale dneska budeš hodně dobrej. ...Musím se pochválit." Jak bys popsal moment, kdy jsi byl faulován v pokutovém území? Obránce v podstatě neměl na vybranou - jinak než faulem mě dnes nešlo zastavit, pokud by hrál čistě, musel počítat s neomylnou koncovkou. Takhle dal gólmanovi alespoň šanci, protože jsem na penaltu dnes určený nebyl.

Petr Kalousek komentuje:
"I v tomto utkání jsme měli velice dobrý nástup do utkání, kdy hned v prvních minutách spálil svoji 1000% šanci Radim Kadlčák. Aktivita ve středu pole a tlak na obránce soupeře nám přinášela ovoce a po půlhodině utkání jsme vedli 3:0. Zbytek utkání jsme i přes hodně nepřesností a chyb v rozehrávce kontrolovali. Zbytečně vyhrocený druhý poločas nás "stál", na několik týdnů, Tomáše Krejčíře (zlomená klíční kost) a soupeře Zbyňka Rozkopala (výron kotníku). Musím přiznat, že bych výhru vyměnil za zdraví obou kluků a tímto jim chci popřát brzké uzdravení."

Zraněným hráčům (Tomáš Krejčíř a za soupeře Zbyněk Rozkopal) přejeme brzké a co nejméně bolestivé uzdravení.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama