28. března 2010 v 13:08
Dražovice - Rousínov 3:0 (0:0)

Sestava: Furst - Hluchaň, Fajtl, Hartl, Pupp - Kadlčák, Skokan, Radil, Chubirka, Svoboda - Berný L.
(Homola, Berný J., Benda)

Rousínov v Dražovicích nezačal vůbec špatně, po prvotních minutách opatrné hry, začal domácí zlobit čím dál více. Dokonce si po chybách dražovické obrany vypracoval několik dobrých příležitostí. Největší vzruch, za úvodních 45.minut, přinesla šance Lukáše Berného, nicméně zůstala nevyužita. Tudíž se šlo po první půli do kabin za stavu 0:0.
Nástup Rousínova do druhé poloviny utkání byl opět velmi dobrý, hned po pár minutách se dostal do brankové příležitosti Kadlčák, bohužel obstřelil nejen vybíhajícího gólmana, ale i branku. Snad nikdo by proto nečekal následující vývoj utkání. Zhruba v 70.min, po rohovém kopu, nešťastně kapituloval Furst, když se centrovaný míč odrazil od zad domácího útočníka do branky. Rousínov tato branka úplně složila, nebyl si schopný vytvořit výraznější příležitost. Nejen rozhozený útok, ale převážně špatná defenzivní hra pak dávala šanci Dražovicím na rychlé útoky. Díky tomu hráči Dražovic vstřelili v závěru utkání další dvě branky a bylo tedy rozhodnuto.
Pro Rousínov je výkon v druhé půli velkým zklamáním.