• Nejbližší utkání: 5.5.2012 (SO) - 10:40

Únor 2010


Přátelské utkání...

17. února 2010 v 10:40
...sehraje Rousínov dne 21.2. od 15:00 (hřiště: UT Bohunice). Soupeřem bude tým TJ Šaratice.

Vrchol zimní přípravy, v podobě soustředění, proběhl úspěšně...

15. února 2010 v 19:57
...tým absolvoval běhěm čtyř dnů neskutečnou tréninkovou dávku...a to jak fyzickou, tak herní.
V průběhu soustředění byl nastaven přesný tréninkový plán, který byl striktně dodržován. Hráči měli o "zábavu" postaráno od rána do večera...několik fází denního tréninku zahrnovalo vytrvalost, posilovnu, tréninkové utkání, spinning, ale i nutnou regeneraci. Někdy se šlo při plnění časových limitů v běhu doslova "na krev". Všichni, ale dokázali denní nálož vždy splnit. Sportovní centrum v Luhačovicích nabídlo opravdu velice kvalitní podmínky pro trénink a "kvalitativní růst" mužstva. Doufejme, že se hodiny strávené na "cvičišti" promítnou i do zápasů v jarní části soutěže.

Rousínov také sehrál svůj první přátelský zápas. Jak již bylo zmíněno dříve, soupeřem byl tým FC RAK Provodov, hrající KP Zlínského kraje (...5 bodů od postupu do MSD). Provodov byl opravdu velice silným soupeřem, neboť jeho barvy hájí hráči s ligovými zkušenostmi (bývalí hráči: Olomouce, Zlína, Ostravy). I přes úvodní převahu soupeře a nerozehranost našeho týmu se podařilo uhrát remízu.
První jarní branky našeho týmu zaznamenali: Martin Pupp a Radim Kadlčák.

Závěrem je potřeba poděkovat všem zúčastněným za výkony a vynikající atmosféru po celou dobu soustředění...jsme PARTA!!!

Rousínov odjíždí na soustředění...

9. února 2010 v 16:49
...a to ve čtvrtek 11.2.2010. Soustředění bude zaměřeno jak na kondiční, tak na herní průpravu. Sportovní centrum v Luhačovicích - http://www.radostova.cz nabídne hráčům veškerý tréninkový servis. Během 4 dnů sehraje mančaft jedno přátelské utkání proti celku FC RAK Provodov (4.místo - KP Zlínského kraje).