• Nejbližší utkání: 5.5.2012 (SO) - 10:40

Leden 2010

NÁVRAT KRÁLE...TATRANU ROUSÍNOV!!!

25. ledna 2010 v 17:10
...je to tak! Musíme to říci...Tatran Rousínov se vrací v neskutečné formě...a to hned ziskem titulu!!!
Nově sestavené mužstvo, které obnovilo tradiční název Tatran Rousínov, se zapsalo do historie už jen tím, že se stalo prvním oficiálním futsalovým týmem Rousínova. Počátek novodobé historie dnešního Tatranu se datuje na 23.1.2010. Tohoto dne se totiž mančaft zúčastnil prestižního turnaje futsalových týmů okresu Vyškov - Lazor Cup 2010. I když se jednalo o futsalového "nováčka", znalci a bookmakeři tým pasovali do role "černého koně" sotěže. Samotná sestava předznamenávala vysokou kvalitu a jasný cíl týmu, tedy zisk prvenství.
V prvním kole sice přišlo drobné zaváhání v podobě remízy s Lazorem - 1:1. V dálším dění základní skupiny už Tatran nezaváhal a suveréně přejel týmy Nevojic, Rozstání a Bučovic - výsledky: 5:1, 4:0 a 2:0. Soupeři, tak s dosud neznámým mančaftem museli začít počítat, neboť postup z prvního místa mnohé "překvapil". Nicméně toto překvapení muselo plynout z nevědomosti, protože vedoucí týmu a zároveň kapitán Marek Coufal, již před turnajem, hráče nastavenou taktikou směřoval k zisku trofejí. Po hladkém průběhu skupiny přineslo semifinále dramatické vyústění...závěrečný stav 0:0, tedy nic jiného než penaltový rozstřel. V tom se, ale ukázala vynikající forma gólmana Tatranu Františka Slováka, který svým výkonem poslal Rousínov do finále. To přineslo za soupeře tým Dorostu Vyškov, který mělo vysoký potenciál na zisk prvního místa. Divácky pohledné utkání a zároveň vyvrcholení celeho turnaje však ukázalo opak, Rousínov vedl po celý zápas a zkušeně si vystřílel (4:2) zisk trofeje zlatého kovu!!!
(Individuální ocenění za nejlepšího brankáře turnaje muselo být od prvních kol jasné - František Slovák.)
Na prvenství a skvělém výkonu Tatranu v turnaji se podílela sestava ve složení: Slovák František - Skokan Milan, Pupp Martin, Skokan Michal, Kadlčák Radim, Hartl Jaroslav, Coufal Marek (C), Kupčík Libor, Žoček Miloš, Svoboda Milan

Děkujeme hráčům a hlavně fanouškům, kteří přijeli Tatran Rousínov podpořit!
Tým Tatranu doufá, že bude rozdávat radost nejen na dalších turnajích, ale že v budoucnu zasáhne i do soutěžních bojů - okresního přeboru, krajského přeboru či dokonce divize???


TATRAN ROUSÍNOV zažije vzkříšení !!!

16. ledna 2010 v 19:06
...a to v podobě historicky prvního rousínovského futsalového mužstva!!! TATRAN ke svému úvodnímu špílu nastoupí 23.1.2010 ve 12:40 (Hala Purkyňova - Vyškov). Jednoznačným cílem je pohárové umístění a k tomu budou také ambice Tatranu směřovat.
Soupiska kádru složeného z místních fotbalových hvězd předznamenává obrovskou sílu a jistě se příznivcům, kteří si najdou cestu do haly Purkyňova odvděčí svým výkonem v turnaji (Lazor Cup 2010).

Rozlosování a bližší info: LAZOR CUP 2010

Předběžná soupiska mužstva Tatranu: Slovák - Coufal, Kadlčák, Skokan st., Skokan ml., Pupp, Hartl, Kupčík, Žoček. (Nejsou však vyloučeny určité taktické změny v soupisce mančaftu.)


SPORTOVNÍ PLES...

6. ledna 2010 v 17:18
...který se koná 15. ledna 2010 ve 20:00 v prostorách Záložny (Rousínov)!!!

Vstupné: 50,- Kč, Místenka: 30,- Kč (- předprodej: stadion v Rousínově 17:00 - 18:00)

...ZVOU ROUSÍNOVŠTÍ FOTBALISTÉ

Gratulace masérovi týmu Rousínova...

3. ledna 2010 v 16:59 | Luděk Barták
...nejen k blížícím se narozeninám, ale především k přírustku do rodiny.
Všechno nejlepší...hodně štěstí, zdraví a spokojenosti..........přeje tým Rousínova "B"

...novopečený otec.

Rousínov začíná zimní ligovou přípravu...

2. ledna 2010 v 17:47
...a to 7.1.2010 v 18:15 - Městský stadion v Rousínově. Dle slov trenéra Kalouska bude příprava probíhat 2x týdně venku + 1x týdně tělocvična. A s čím bude mančaft nastupovat do jarní části: "Střed tabulky je pro tento tým obrovská ztráta, musíme se prát o čelo...poháry jsou pro nás jasným cílem letošního ročníku."
Vrcholem přípravy by mělo být soustředění. To hráči absolvují od 10. - 14. února ve Sportovním centru Radostova u Luhačovic . Tam by mělo být odehráno první z řady přátelských utkání a to hned proti nejkvalitnějšímu celku plánované zápasové šňůry (- pravděpodobně krajský tým Luhačovic).

Přátelské utkání únor, březen 2010:
21.2. v 15hod s TJ Šaratice na UT v Bohunicích.
28.2. v 13hod s SK Křenovice na UT v Bohunicích.
6.3. v 15hod s TJ Vážany n. Litavou na UT v Bohunicích.
13.3. v 11hod s FK Pustiměř na UT v Morkovicích.
20.3. proti TJ Letonice (místo a čas budou upřesněny).