• Nejbližší utkání: 5.5.2012 (SO) - 10:40

NÁVRAT KRÁLE...TATRANU ROUSÍNOV!!!

25. ledna 2010 v 17:10
...je to tak! Musíme to říci...Tatran Rousínov se vrací v neskutečné formě...a to hned ziskem titulu!!!
Nově sestavené mužstvo, které obnovilo tradiční název Tatran Rousínov, se zapsalo do historie už jen tím, že se stalo prvním oficiálním futsalovým týmem Rousínova. Počátek novodobé historie dnešního Tatranu se datuje na 23.1.2010. Tohoto dne se totiž mančaft zúčastnil prestižního turnaje futsalových týmů okresu Vyškov - Lazor Cup 2010. I když se jednalo o futsalového "nováčka", znalci a bookmakeři tým pasovali do role "černého koně" sotěže. Samotná sestava předznamenávala vysokou kvalitu a jasný cíl týmu, tedy zisk prvenství.
V prvním kole sice přišlo drobné zaváhání v podobě remízy s Lazorem - 1:1. V dálším dění základní skupiny už Tatran nezaváhal a suveréně přejel týmy Nevojic, Rozstání a Bučovic - výsledky: 5:1, 4:0 a 2:0. Soupeři, tak s dosud neznámým mančaftem museli začít počítat, neboť postup z prvního místa mnohé "překvapil". Nicméně toto překvapení muselo plynout z nevědomosti, protože vedoucí týmu a zároveň kapitán Marek Coufal, již před turnajem, hráče nastavenou taktikou směřoval k zisku trofejí. Po hladkém průběhu skupiny přineslo semifinále dramatické vyústění...závěrečný stav 0:0, tedy nic jiného než penaltový rozstřel. V tom se, ale ukázala vynikající forma gólmana Tatranu Františka Slováka, který svým výkonem poslal Rousínov do finále. To přineslo za soupeře tým Dorostu Vyškov, který mělo vysoký potenciál na zisk prvního místa. Divácky pohledné utkání a zároveň vyvrcholení celeho turnaje však ukázalo opak, Rousínov vedl po celý zápas a zkušeně si vystřílel (4:2) zisk trofeje zlatého kovu!!!
(Individuální ocenění za nejlepšího brankáře turnaje muselo být od prvních kol jasné - František Slovák.)
Na prvenství a skvělém výkonu Tatranu v turnaji se podílela sestava ve složení: Slovák František - Skokan Milan, Pupp Martin, Skokan Michal, Kadlčák Radim, Hartl Jaroslav, Coufal Marek (C), Kupčík Libor, Žoček Miloš, Svoboda Milan

Děkujeme hráčům a hlavně fanouškům, kteří přijeli Tatran Rousínov podpořit!
Tým Tatranu doufá, že bude rozdávat radost nejen na dalších turnajích, ale že v budoucnu zasáhne i do soutěžních bojů - okresního přeboru, krajského přeboru či dokonce divize???

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama