• Nejbližší utkání: 5.5.2012 (SO) - 10:40

Michal Skokan obdržel životní ocenění...

8. října 2009 v 11:08 |  Hvězdný rozhovor...

...včera, tedy dne 7.10.2009 byl našemu hráči Michalu Skokanovi předán "Černý Petr" v podobě ocenění s názvem "Ošklivé káčátko našeho mančaftu". Soutěž byla iniciována právě Michalem, jelikož se nemohl smířit s faktem, zřejmým na první pohled. Nakonec, byl ale výsledek potvrzen a Michal si cenu s radostí přebral. Tato "významná" událost tedy nemůže zůstat opomenuta a je důvodem ke krátkému rozhovoru.

Michale, jednoznačně si toto ocenění zasloužíš, ještě jednou gratuluji...prozraď mladým klukům a možným budoucím nadějím, jak na sobě zapracovat, aby vůbec mohli uvažovat nad ziskem tohoto titulu?
"Děkuji,...moc si tohoto ocenění vážím, i když je pravda, že jsem v jeho zisk dlouho nevěřil. Recept nemám,...na tom musí zapracovat rodiče, pak už to jde samo."

Jsi určitá "staronová" akvizice v našem mančaftu, jaký máš tedy cíl pro letošní ročník?
"V prvé řadě jsem přišel sbírat trofeje, jako je například tato. Stále žiji ve stínu svého bratra, který má doma na poličce několik pohárů a medailí. Já jsem první trofej "získal" teprve loni, když jsem "obdržel" týmový pohár z futsalu (- pozn.aut.: Pohár po turnaji Foremo Cup zmizel beze stopy, po několika měsících byl nalezen u Michala, který ho doslova týmu odcizil, není v žádném případě jeho trofejí). No...a cíl pro letošní sezónu jsem tedy splnil, tuto cenu považuji za "to nejvíc" čeho jsem zde mohl dosáhnout."

Díky za rozhovor Michale, oslav cenu a hodně štěstí v zisku dalších "kousků" do sbírky.
"Určitě oslavím, vždyť se takové ocenění nezískává každý den! Opravdu to beru jako životní úspěch (pláč)...Moc si toho vážím a ještě jednou děkuji (opět pláč).
Také bych chtěl pozvat diváky na "malé derby" v Bohdalicích, kam se pojedem porvat minimálně o 3 body". Promiň, ale musím tě přerušit...fotbal už nějaký ten pátek hraješ a určivě víš, že maximální zisk za výhru jsou právě 3 body. Aha, to jsem nevěděl, ale každopádně se tam budem rvát, jako by šlo o bodů víc (- pozn.aut.: Michal je známý šprýmař a zkusil na nás jeden ze svých vtípků, počítat samozřejmě umí). Díky za rozhovor a zdravím své fanoušky!

Michal Skokan se svou trofejí pózuje před Trophy Room FK Rousínov. -------->
 


Komentáře

1 JaraK. JaraK. | 8. října 2009 v 19:04 | Reagovat

Tak toto mě fakt rozsekalo :D :D :D...

2 coach coach | 8. října 2009 v 20:06 | Reagovat

Raďo, mazec :-)
Do Novy s tebou :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama