• Nejbližší utkání: 5.5.2012 (SO) - 10:40

Srpen 2009

Luděk Barták

20. srpna 2009 v 23:57 Hvězdný rozhovor...
Pro první rozhovor byl vybrán jeden z nejpovolanějších tatraňáků...srdcař a pracovitý "kluk", tedy nikdo jiný než kapitán našeho mančaftu, Luďa Barták (1978, post: levý záložník, preferovaná noha: univerzální).

Luďo, minulý zápas s Dražovicemi se nesl v duchu derby. Popiš nám utkání z tvého pohledu, tedy hráče?
Ano, pro mě to byl velice prestižní špíl. Derby se nehraje každý den a proto jsem se na něj velice těšil. Atmosféra byla vynikající, mnoho diváků,...tak to mám rád. Do zápasu jsem nastoupil jako vždycky...na 110%. Týmu se dařilo hlavně v prvním poločasu, proto jsem mohl vynikat i já. Zvláště bych chtěl vyzdvihnout falšované míče, které jsem servíroval našim útočným řadám. Na točené míče jsem se v poslední době velice zaměřil a doufám, že to přinese další branky.
Dobře, že na to narážíš. Při vyrovnávácí brance, která padla po tvém přímáku se zdálo, že byl míč hodně neposedný. Nebylo to tedy chybou gólmana, ale rotací, kterou jsi míči udal???
Jednoznačně, jak jsem říkal, ty falšované míče jsou prakticky nechytatelné. Divím se, že to nebyl přímý gól, ale tak "Bakyn" (poz.aut.: přezdívka hráče M.Puppa) už to měl jednoduchý. Ona to tedy nebyla náhoda, trenér ostatní hráče při standartkách nabádá k agresivním náběhům do vápna, takže to Baky zvládnul. I když sám nevěděl jak se k tomu namotal. On bývá na place hodně často dezorientovaný, ale hlavní je, že to doklepl.
Do týmu přišel před sezónou právě z Dražovic "staronový kus", myslím tím Michala Skokana, nešetřil náhodou svého bývalého chlebodárce?
No, bylo tam pár momentů, které měl řešit lépe. Nicméně si myslím, že to Michal odbojoval. Ten kluk je pracovitej, do tréninku dává všechno, kdyby dal ze 2 góly, bylo by to ideální. Přesto ho musím pochválit.
Co druhý poločas? Jak hodnotíš ten náhlý zvrat v utkání, to bylo asi hodně nemilé?
Řekli jsme si s klukama, že to musíme odjezdit až do konce, ale najednou se přestalo dařit. Jak se říká, padla deka. Vyvrcholením bylo zranění Radima Kadlčáka, to otřáslo celým týmem. Byla to ztráta. Pak 2 góly...., ale nakonec jsme ukázali, co je "parta" a vybojovali alespoň remízu, kterou jsme si určitě zasloužili.
Díky za rozhovor Luďo, do dalších utkání přeju hodně štěstí.
Ja taky děkuju, zdravím své fanoušky. Ještě bych jim chtěl slíbit, že na sobě budu nadále pracovat a vylepšovat tak svou techniku kroucených míčů. Přijďte nás opět podpopořit!